Hapesira Qiejve Shqiptare
 
PortaliPortali  ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Elhamiu

Elhamiu

Numri i postimeve : 3
Join date : 28/10/2009
Age : 32
Location : Kosove e madhe

Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!! Empty
MesazhTitulli: Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!!   Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!! EmptyWed Oct 28, 2009 2:35 pm

prshh , se hyra une , kujeni foromista te dashur?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Erisa
Fondator
Fondator
Erisa

Numri i postimeve : 13
Join date : 07/10/2009
Age : 29
Location : Fier - Albania

Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!!   Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!! EmptyFri Oct 30, 2009 1:25 am

Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!! Sleep
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://hapesira.forumsq.net
Geri
WebMaster
WebMaster
Geri

Numri i postimeve : 6
Join date : 29/10/2009
Location : Tirana

Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!!   Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!! EmptyFri Oct 30, 2009 1:27 am

Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!! Icon_lol ca gjumi bo dleqi hhihiihi

Noten
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!!   Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje kur hyni dhe kur largoeni!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Hapesira (Board) Forum :: Pershendetje edhe prezantimet :: Pershendetjet edhe urimet-
Kërce tek: